برگزاری کلاس آنلاین رایگان

در این قسمت شما می توانید کلاس آنلاین و وبینار رایگان خود را برگزار کنید.

احتمالا شما هم به دنبال جایی برای برگزاری کلاس آنلاین رایگان میگردید، که کلاس های خود را بر بستر اینترنت برگزار کنید.

آموزش آنلاین، به هر گونه آموزش که از طریق اینترنت انجام می‌شود گفته می‌شود. در دنیای امروز به طور پیوسته بر کیفیت آموزش از راه دور و تدریس آنلاین افزوده می شود. همچنین شمار مدارس و آموزشگاه هایی که آموزش آنلاین ارائه می دهند رو به افزایش است.

با آموزش آنلاین میتوانید بدون این که به فضای فیزیکی بیشتری نیاز داشته باشید، رشد کنید و بر مخاطبانتان بیفزایید.

با برگزاری کلاس آنلاین افراد شاغل و افرادی که به هر دلیلی نمیتوانند از کلاس های حضوری استفاده کنند قادرخواهند بود از آموزش مناسب به صورت آنلاین بهره بگیرند. یک آموزشگاه با برگزاری کلاس های آنلاین، میتواند مخاطبان گسترده تری از نظر جغرافیایی جذب کند. بدون کلاس آنلاین تنها افراد بومی دسترسی به آموزش مناسب را دارند.

جالب است بدانید پژوهش ها نشان می دهند که دانشجویان در کلاس های آنلاین به خوبی کلاس های سنتی یاد می‌گیرند.

کلاس آنلاین رایگان رومیت

احتمالا میدانید برای برگزاری کلاس آنلاین افزون بر هزینه‌هایی مانند خرید سرور، هزینه راه اندازی، نگهداری، پشتیبانی و .... به دانش و تخصص بالایی نیاز دارید.

رومیت در راستای حمایت از آموزش آنلاین در ایران و همراهی هموطنان در این روزهای سخت، سرویس برگزاری کلاس آنلاین خود را به صورت رایگان در اختیار هم میهنان عزیز قرار میدهد.

کلاس آنلاین رایگان رومیت چه ویژگی هایی دارد؟

همه ی افراد میتوانند یکبار از سرویس برگزاری کلاس آنلاین رایگان رومیت استفاده کنند. سرویس رایگان رومیت تمامی امکانات سرویس های غیررایگان را داراست. در سرویس رایگان کلاس آنلاین رومیت، کلاس آنلاین با امکاناتی چون میکروفون، دوربین، تخته، آپلود پی دی اف و... در اختیار شما قرار میگیرد. افزون بر آن یک پنل مدیریت برای مدیریت کلاس ها و کاربرانتان در اختیار شما قرار داده می شود. اکانت برگزاری کلاس آنلاین رومیت به صورت 2 هفته نامحدود است. شما در سرویس رایگان رومیت میتوانید به مدت 2 هفته به صورت نامحدود کلاس های خود را با نهایت 5 کاربر به صورت همزمان آنلاین برگزار کنید.

چگونه از کلاس آنلاین رایگان رومیت استفاده کنیم؟

هر فردی میتواند برای یکبار از کلاس های آنلاین رایگان رومیت استفاده کند. به این منظور کافی است در کادر روبرو شماره همراه خود را وارد نمایید و سپس کد تاییدی که بر روی تلفن همراه شما ارسال شده است را وارد کنید و باقی مراحل ثبت نام را انجام دهید. پس از تکمیل ثبت نام، در کمتر از 24 ساعت درخواست شما مورد بررسی قرار میگیرد و اکانت کلاس آنلاین رایگان شما فعال می شود.
اگر دانشجو یا دانش آموز هستید، از وارد کردن شماره خود در این بخش جدا خودداری فرمایید.
ارسال کد

ویدیو های آموزشی

آشنایی با پنل رومیت
آشنایی با محیط برگزاری کلاس آنلاین ویژه دانش آموزان
ویدئو معرفی و آموزش محیط کلاس آنلاین ویژه مدرسان

امکانات نرم افزار کلاس آنلاین رایگان رومیت

تخته وایتبرد تعاملی (جایگزین تخته سیاه)
امکان اشتراک گذاری نرم افزار یا دسکتاپ کامپیوتر
دارای امکاناتی مانند وبکم و میکروفن برای تبادل تصویر و صدا
امکان آپلود انواع فایل برای تدریس یا مشاهده کاربران
بدون نیاز به نصب نرم افزار و کاملا تحت وب
پشتیبانی از زبان فارسی پنل و محیط کلاس
دارای اتاق‌های مجزا برای تفکیک کاربران
امنیت حرفه ای هنگام ورود و بعد از ورود به کلاس
تست بلندگو و میکروفن قبل از ورود به کلاس
امکان نظرسنجی و تحلیل نتایج نظرسنجی
ترافیک اینترنت نیم بها

نرم افزار بیگ‌بلوباتن BigBlueButton

نرم افزار کلاس آنلاین بیگ بلو باتن یکی از نرم افزارهای پرطرفدار دنیاست. از نام این نرم افزار متوجه خواهید شد برگزاری کلاس آنلاین به سادگی کلیک روی یک دکمه آبی بزرگ می‌باشد. رومیت با به کارگیری متخصصان فنی داخلی و خارجی از نرم افزار open sourse بیگ بلوباتن BigBlueButton برای پلتفرم کلاس آنلاین خود استفاده نموده است و تغییرات عمده ای را روی آن اعمال کرده است بنابراین شما می‌توانید از نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین رایگان رومیت برای تست امکانات مختلف این نرم افزار استفاده نمایید.